/ RF Amplifiers / AMF-2D-00500200-22-21P
minImg
AMF-2D-00500200-22-21P
L3 Narda-MITEQ
제품 번호:
AMF-2D-00500200-22-21P
제조업체:
L3 Narda-MITEQ
패키지:
Module
설명:
IC RF AMP GPS 500MHZ-2GHZ MODULE
사용자 가이드
Current - Supply 195mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMF
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 500MHz ~ 2GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 500MHz ~ 2GHz