/ RF Amplifiers / AMF-6F-17701970-20-10P
minImg
AMF-6F-17701970-20-10P
L3 Narda-MITEQ
제품 번호:
AMF-6F-17701970-20-10P
제조업체:
L3 Narda-MITEQ
패키지:
Module
설명:
IC AMP GPS 17.7GHZ-19.7GHZ MOD
사용자 가이드
Current - Supply 220mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMF
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 17.7GHz ~ 19.7GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 17.7GHz ~ 19.7GHz