/ RF Amplifiers / AMFW-5S-10951275-80-TRF2
minImg
AMFW-5S-10951275-80-TRF2
L3 Narda-MITEQ
제품 번호:
AMFW-5S-10951275-80-TRF2
제조업체:
L3 Narda-MITEQ
패키지:
Module
설명:
IC AMP SATCOM 10.95-12.75GHZ MOD
사용자 가이드
Current - Supply 130mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMFW
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 10.95GHz ~ 12.75GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 10.95GHz ~ 12.75GHz