Taiyo Yuden
제품 번호:
AMK063AC6105KP-F
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 1UF 4V X6S 0201
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.1425
$0.1425
10
$0.1026
$1.026
50
$0.05852
$2.926
100
$0.04845
$4.845
500
$0.033953
$16.9765
1000
$0.028101
$28.101
2500
$0.026154
$65.385
5000
$0.02393
$119.65
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | SMPS Filtering |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 4V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | X6S |
| Size / Dimension | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Series | M |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.014" (0.35mm) |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | AMK063A |