Eaton - Electronics Division
제품 번호:
AMLV13V18C3100
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR MLV 1210 18VW 42VC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.33
$1.33
10
$1.18845
$11.8845
25
$1.12822
$28.2055
100
$0.926915
$92.6915
250
$0.866438
$216.6095
500
$0.765681
$382.8405
1000
$0.604485
$604.485
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 22.95 V |
| Capacitance @ Frequency | 3100 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 25.5 V |
| Varistor Voltage (Max) | 28.05 V |
| Series | AMLV |
| Energy | 1.6J |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Maximum AC Volts | 14 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 18 V |
| Current - Surge | 500 A |