Eaton - Electronics Division
제품 번호:
AMLV13V26C1500
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR MLV 1210 26VW 54VC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.9025
$0.9025
10
$0.80655
$8.0655
25
$0.7657
$19.1425
100
$0.628995
$62.8995
250
$0.587936
$146.984
500
$0.519574
$259.787
1000
$0.410191
$410.191
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 29.7 V |
| Capacitance @ Frequency | 1500 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 33 V |
| Varistor Voltage (Max) | 36.3 V |
| Series | AMLV |
| Energy | 1.9J |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Maximum AC Volts | 20 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 26 V |
| Current - Surge | 400 A |