Panasonic Electric Works
제품 번호:
AMN21111
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSOR MOTION ANLG STD 5V BK PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.3465
$21.3465
10
$17.7916
$177.916
25
$15.75822
$393.9555
100
$15.24997
$1524.997
500
$14.233261
$7116.6305
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C (TA) |
| Sensing Distance | 197" (5m) 16.4' |
| Output Type | Analog |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Active |
| Series | AMN |
| Detection Pattern | Standard |
| Package / Case | Cylinder |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Standard Lens, Black |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | AMN211 |