Panasonic Electric Works
제품 번호:
AMN42122
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSOR MOTION SLIGHT DIG WHT PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$30.989
$30.989
10
$25.8229
$258.229
25
$22.87144
$571.786
100
$22.13367
$2213.367
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C (TA) |
| Sensing Distance | 78.7" (2m) 6.6' |
| Output Type | Digital |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Active |
| Series | AMN |
| Detection Pattern | Slight |
| Package / Case | Cylinder |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Voltage - Supply | 2.2V ~ 3V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Slight Motion Lens, White |
| Package | Box |
| Base Product Number | AMN421 |