Bud Industries
제품 번호:
AN-1305-AB
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM BLACK 5.830"L X 4.252"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$35.815
$35.815
10
$29.83
$298.3
100
$26.83769
$2683.769
250
$25.234356
$6308.589
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 24.8in² (160cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 5.830" L x 4.252" W (148.08mm x 108.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.5 lbs (680.4 g) |
| Ratings | IP68, NEMA 4X,6,6P,12,13 |
| Thickness | 0.130" (3.30mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | AN-A |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides, PCB Supports, Watertight |
| Height | 2.950" (74.93mm) |
| Package | Bulk |