Bud Industries
제품 번호:
AN-2820-AB
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM BLACK 4.040"L X 2.070"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$20.805
$20.805
10
$17.3375
$173.375
100
$15.627595
$1562.7595
250
$14.665644
$3666.411
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 8.36in² (53.9cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 4.040" L x 2.070" W (102.62mm x 52.58mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.32 lb (145.15 g) |
| Ratings | IP68, NEMA 4X,6,6P,12,13 |
| Thickness | 0.070" (1.78mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | AN-A |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Box |
| Features | Mounting Flange, PCB Supports, Watertight |
| Height | 1.000" (25.40mm) |
| Package | Bulk |