Linx Technologies Inc.
제품 번호:
ANT-2.4-CW-HWR-SMA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.312
$12.312
10
$11.8275
$118.275
25
$11.59
$289.75
100
$11.343095
$1134.3095
250
$11.0694
$2767.35
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 2.3GHz ~ 2.6GHz |
| Applications | Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Height (Max) | 5.591" (142.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth, WiFi |
| VSWR | 2 |
| Antenna Type | Whip, Tilt |
| Series | HWR |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz |
| Mfr | Linx Technologies Inc. |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 3.2dBi |
| Base Product Number | ANT-2.4 |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |