Linx Technologies Inc.
제품 번호:
ANT-433-CW-HWR-SMA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF ANT 433MHZ WHIP TILT SMA MALE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.4425
$13.4425
10
$12.9105
$129.105
25
$12.6445
$316.1125
100
$12.388
$1238.8
250
$12.084
$3021
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 418MHz ~ 448MHz |
| Applications | Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Height (Max) | 5.591" (142.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | General ISM |
| VSWR | 2 |
| Antenna Type | Whip, Tilt |
| Series | HWR |
| Frequency (Center/Band) | 433MHz |
| Mfr | Linx Technologies Inc. |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 1.1dBi |
| Base Product Number | ANT-433 |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |