Linx Technologies Inc.
제품 번호:
ANT-868-CW-RAH-SMA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF ANT 868MHZ WHIP RA SMA MALE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.721
$8.721
10
$8.1605
$81.605
25
$7.885
$197.125
100
$7.6095
$760.95
250
$7.372038
$1843.0095
500
$7.163019
$3581.5095
1000
$6.9882
$6988.2
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 833MHz ~ 903MHz |
| Applications | ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Height (Max) | 1.850" (47.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | General ISM |
| VSWR | 1.9 |
| Antenna Type | Whip, Right Angle |
| Series | RAH |
| Frequency (Center/Band) | 868MHz |
| Mfr | Linx Technologies Inc. |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 0.6dBi |
| Base Product Number | ANT-868 |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |