Abracon LLC
제품 번호:
AOCJY3A-100.000MHZ-F
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
XTAL OSC VCOCXO 100.0000MHZ CMOS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$103.569
$103.569
10
$99.8697
$998.697
50
$98.38998
$4919.499
100
$92.47186
$9247.186
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 75°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Frequency Stability | ±30ppb |
| Current - Supply (Max) | - |
| Size / Dimension | 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Function | Standby (Power Down) |
| Series | AOCJY3 |
| Type | VCOCXO |
| Package / Case | 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads |
| Voltage - Supply | 5V |
| Output | CMOS |
| Mfr | Abracon LLC |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 100 MHz |
| Package | Tray |