Solidlite
제품 번호:
AP1205A-ZWW-020MA
제조업체:
패키지:
1205
배치:
-
설명:
3212 20MA WHITE LED
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
10
$0.4085
$4.085
100
$0.361
$36.1
500
$0.2375
$118.75
5000
$0.18525
$926.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | - |
| Viewing Angle | 140° |
| Color | White |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 400mcd ~ 800mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 1.20mm W |
| Height (Max) | 1.10mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1205 |
| Series | WW |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 1205 (3212 Metric) |
| Mfr | Solidlite |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.8V ~ 3.7V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Yellow |
| Package | Retail Package |
| Lens Size | 3.00mm x 1.00mm |