Panasonic Electric Works
제품 번호:
APAN3124
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.358
$5.358
10
$5.0198
$50.198
25
$4.46196
$111.549
50
$4.2389
$211.945
100
$4.015745
$401.5745
250
$3.569568
$892.392
500
$3.34647
$1673.235
1000
$3.123372
$3123.372
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 110VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 5 A |
| Coil Current | 4.6 mA |
| Coil Resistance | 5.24 kOhms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | PA-N |
| Operate Time | 10 ms |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | APAN31 |