Kingbright
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
500
$0.207575
$103.7875
1000
$0.16245
$162.45
2500
$0.148912
$372.28
5000
$0.135375
$676.875
12500
$0.12635
$1579.375
25000
$0.121838
$3045.95
50000
$0.117325
$5866.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 628nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 40° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 500mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.50mm L x 2.80mm W |
| Height (Max) | 3.40mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2-SMD |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.9V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 640nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | APED3528 |
| Lens Size | 2.60mm Dia |