Panasonic Electric Works
제품 번호:
APF10205
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 5V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.5375
$13.5375
10
$12.03555
$120.3555
25
$11.43382
$285.8455
50
$10.8319
$541.595
100
$10.23017
$1023.017
250
$9.327556
$2331.889
500
$8.725769
$4362.8845
1000
$8.274443
$8274.443
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 250VAC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 6 A |
| Coil Current | 34 mA |
| Coil Resistance | 147 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.25 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | APF |
| Operate Time | 8 ms |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Must Operate Voltage | 3.5 VDC |
| Release Time | 4 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | APF102 |