Kingbright
제품 번호:
APFA3010LSEEZGKQBKC
제조업체:
패키지:
4-SMD
배치:
-
설명:
LED RGB CLEAR 4SMD R/A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.7885
$0.7885
10
$0.5168
$5.168
100
$0.33839
$33.839
1000
$0.26713
$267.13
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 621nm Red, 525nm Green, 465nm Blue |
| Configuration | Common Anode |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Red, Green, Blue (RGB) |
| Current - Test | 2mA Red, 2mA Green, 2mA Blue |
| Millicandela Rating | 15mcd Red, 60mcd Green, 10mcd Blue |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Size / Dimension | 3.00mm L x 1.50mm W |
| Height (Max) | 1.20mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-SMD |
| Series | HELI Colour |
| Lens Style | Rectangle with Domed Top |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V Red, 3.1V Green, 3.1V Blue |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 630nm Red, 515nm Green, 460nm Blue |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | APFA3010 |
| Lens Size | 2.00mm x 1.00mm |