APM2T42SS22032GTN-6ET
Apacer Memory America
제품 번호:
APM2T42SS22032GTN-6ET
제조업체:
Apacer Memory America
설명:
SATA M.2 2242 SLC 32GB
사용자 가이드
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Speed - Write 65MB/s
Current - Max 260mA
Size / Dimension 42.00mm x 22.00mm x 3.60mm
Product Status Active
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Weight -
Series SS220-M242
Form Factor M.2 Module
Type ATA
Speed - Read 65MB/s
Memory Size 32GB
Voltage - Supply 3.3V