MEAN WELL USA Inc.
제품 번호:
APV-8-12
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED DRIVER CV AC/DC 12V 670MA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.403
$6.403
10
$5.8007
$58.007
25
$5.56434
$139.1085
50
$5.39581
$269.7905
100
$5.227185
$522.7185
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Input (Max) | 264VAC |
| Voltage - Isolation | 3.75 kV |
| Approval Agency | CCC, CE, cURus |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 2.36" L x 1.18" W x 0.93" H (60.0mm x 30.0mm x 23.5mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 670mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Ratings | IP42 |
| Voltage - Input (Min) | 90VAC |
| Series | APV-8 (8W) |
| Power (Watts) | 8 W |
| Type | Constant Voltage |
| Efficiency | 80% |
| Voltage - Output | 12V |
| Mfr | MEAN WELL USA Inc. |
| Features | OCP, OVP, SCP |
| Dimming | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | APV-8 |