Panasonic Electric Works
제품 번호:
AQV204A
제조업체:
패키지:
6-SMD
배치:
-
설명:
SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-400V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.0085
$8.0085
10
$7.50785
$75.0785
25
$6.67356
$166.839
50
$6.33973
$316.9865
100
$6.005995
$600.5995
250
$5.338696
$1334.674
500
$5.005018
$2502.509
1000
$4.671359
$4671.359
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Current | 150 mA |
| Termination Style | Gull Wing |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 400 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-SMD |
| Series | PhotoMOS™ AQV |
| Package / Case | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 16 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 2.3VDC |
| Base Product Number | AQV204 |