Panasonic Electric Works
제품 번호:
AQY280SX
제조업체:
패키지:
4-SOP
배치:
-
설명:
SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.425
$1.425
10
$1.33855
$13.3855
25
$1.19016
$29.754
50
$1.13069
$56.5345
100
$1.071125
$107.1125
250
$0.952128
$238.032
500
$0.89262
$446.31
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Current | 120 mA |
| Termination Style | Gull Wing |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 350 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-SOP |
| Series | PhotoMOS™ AQY |
| Package / Case | 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| On-State Resistance (Max) | 25 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQY280 |