Panasonic Electric Works
제품 번호:
AQY2C5R3P
제조업체:
패키지:
4-TSON (1.95x1.8)
배치:
-
설명:
SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-100V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.008
$12.008
10
$10.67325
$106.7325
25
$10.13954
$253.4885
50
$9.60602
$480.301
100
$9.07231
$907.231
250
$8.271764
$2067.941
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Current | 120 mA |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 100 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 4-TSON (1.95x1.8) |
| Series | PhotoMOS™ AQY2 |
| Package / Case | 4-SMD (0.071", 1.80mm) |
| On-State Resistance (Max) | 14 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2VDC |
| Base Product Number | AQY2C |