KYOCERA AVX
제품 번호:
AR155C153K4R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 0.015UF 50V X7R RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.31635
$3.1635
50
$0.23959
$11.9795
100
$0.20862
$20.862
500
$0.154527
$77.2635
1000
$0.131338
$131.338
2500
$0.123614
$309.035
5000
$0.11589
$579.45
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.150" (3.81mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Voltage - Rated | 50V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | SkyCap® AR |
| Package / Case | Radial |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 0.015 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Straight |
| Base Product Number | AR155C |