PUI Audio, Inc.
제품 번호:
AS01708MR-2-LW100-R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 90DB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.147
$2.147
10
$1.7784
$17.784
25
$1.64274
$41.0685
40
$1.544225
$61.769
100
$1.44913
$144.913
500
$1.2426
$621.3
1000
$1.20993
$1209.93
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 850 Hz ~ 10 kHz |
| Shape | Round |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.217" (5.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Power - Rated | 500 mW |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | 850Hz |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Material - Cone | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Distortion Rating | 5% Max |
| Efficiency - dBA | 90.00 |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Termination | Wire Leads |
| Size / Dimension | 0.669" Dia (17.00mm) |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Series | AS |
| Type | General Purpose |
| Power - Max | 1 W |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 8 Ohms |
| Efficiency - Testing | 100mW/100mm |