ams-OSRAM USA INC.
제품 번호:
AS1109-BSOT
제조업체:
패키지:
16-SOIC
배치:
-
설명:
IC LED DRVR LINEAR 100MA 16SOIC
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | Signage |
| Voltage - Supply (Min) | 3.15V |
| Topology | Shift Register |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 8 |
| Series | - |
| Type | Linear |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output | 15V |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Frequency | 50MHz |
| Dimming | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 100mA |
| Base Product Number | AS1109 |