PUI Audio, Inc.
제품 번호:
ASE04504MR-LW150-WP-R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SPEAKER 4OHM 3W TOP PORT 83DB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.279
$10.279
10
$8.42745
$84.2745
25
$7.74934
$193.7335
50
$7.25895
$362.9475
100
$6.789175
$678.9175
500
$6.511167
$3255.5835
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 420 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Rectangular |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.787" (20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Power - Rated | 3 W |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | 420Hz |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Material - Cone | Polyphenylene Ether (PPE) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Distortion Rating | 5% Max |
| Efficiency - dBA | 83.00 |
| Operating Temperature | -45°C ~ 85°C |
| Termination | Wire Leads |
| Size / Dimension | 1.772" L x 1.417" W (45.00mm x 36.00mm) |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Series | ASE |
| Type | General Purpose |
| Power - Max | 5 W |
| Port Location | Top |
| Package | Box |
| Impedance | 4 Ohms |
| Efficiency - Testing | 500mm |