Broadcom Limited
제품 번호:
ASMT-CR00
제조업체:
패키지:
Chip LED
배치:
-
설명:
LED RED CLEAR CHIP SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4845
$0.4845
10
$0.3002
$3.002
100
$0.17271
$17.271
1000
$0.135156
$135.156
2000
$0.123899
$247.798
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 626nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 150° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 90mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.60mm L x 1.00mm W |
| Height (Max) | 0.40mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Chip LED |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Domed Top |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | Broadcom Limited |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.9V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 637nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ASMT-C |
| Lens Size | 1.20mm x 0.50mm |