MEAN WELL USA Inc.
제품 번호:
ASP-150-24
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
AC/DC CONVERTER 24V 151W
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 4.25 kV |
| Minimum Load Required | No |
| Approval Agency | CB, CE, cURus |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 6.65" L x 2.39" W x 1.12" H (169.0mm x 60.7mm x 28.5mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 6.3 A |
| Series | ASP-150 (150W) |
| Power (Watts) | 151W |
| Type | Open Frame |
| Efficiency | 90% |
| Mfr | MEAN WELL USA Inc. |
| Features | Adjustable Output, PFC, Universal Input |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC |