ASRSF2X16K305A
JST Sales America Inc.
제품 번호:
ASRSF2X16K305A
설명:
JUMPER SRSF-82-250A 12"
사용자 가이드
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Brass
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG
Series RSF
Length 12.0" (304.8mm)