PUI Audio, Inc.
제품 번호:
AST-03032MR-R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SPEAKR 32OHM 100MW TOP PORT 81DB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.2015
$3.2015
10
$2.65145
$26.5145
25
$2.44644
$61.161
40
$2.297338
$91.89352
170
$2.154372
$366.24324
510
$1.858552
$947.86152
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 1.2 kHz ~ 20 kHz |
| Shape | Round |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.520" (13.20mm) |
| Termination | PC Pins |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Ratings | - |
| Series | AST |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 100 mW |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | 1200Hz |
| Power - Max | 200 mW |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Material - Cone | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 32 Ohms |
| Efficiency - dBA | 81.00 |
| Efficiency - Testing | 100mW/100mm |