Mallory Sonalert Products Inc.
제품 번호:
AST1341MCQ
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER PIEZO 5V 13X13MM SMD
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Input Type | Peak-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 5 V |
| Current - Supply | 8mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 1 ~ 25V |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Series | AST |
| Sound Pressure Level (SPL) | 90dB @ 12V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Mallory Sonalert Products Inc. |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 4.1kHz |
| Port Location | Side |
| Package | Strip |