Mallory Sonalert Products Inc.
제품 번호:
AST1750MATRQ
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER PIEZO 5V 17X17MM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.0875
$3.0875
10
$2.5498
$25.498
25
$2.35258
$58.8145
50
$2.20932
$110.466
100
$2.07176
$207.176
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Input Type | Peak-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.209" (5.30mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 5 V |
| Current - Supply | 2.5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) |
| Voltage Range | 1 ~ 20V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | AST |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 80dB @ 5V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Mallory Sonalert Products Inc. |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 4kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Tape & Reel (TR) |