/ Oscillators / ASVMPC-20.000MHZ-LR-T
minImg
ASVMPC-20.000MHZ-LR-T
Abracon LLC
제품 번호:
ASVMPC-20.000MHZ-LR-T
제조업체:
Abracon LLC
설명:
MEMS OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability -
Current - Supply (Max) 35mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series ASVMP, Pure Silicon™
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.6V
Output CMOS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator MEMS
Frequency 20 MHz