/ Oscillators / ASVMPLP-312.500MHZ-EC-T
minImg
ASVMPLP-312.500MHZ-EC-T
Abracon LLC
제품 번호:
ASVMPLP-312.500MHZ-EC-T
제조업체:
Abracon LLC
설명:
MEMS OSC XO 312.5000MHZ LVPECL
사용자 가이드
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability -
Current - Supply (Max) 58mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series ASVMP, Pure Silicon™
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.6V
Output LVPECL
Mfr Abracon LLC
Base Resonator MEMS
Frequency 312.5 MHz