ASX220A24
Panasonic Electric Works
제품 번호:
ASX220A24
설명:
RELAY TELECOM DPDT 10MA 24VDC
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Switching Voltage 10VDC - Max
Termination Style Gull Wing
Contact Rating (Current) 10 mA
Coil Current 6.3 mA
Coil Resistance 3.84 kOhms
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Must Release Voltage -
Seal Rating -
Contact Form DPDT (2 Form C)
Relay Type Telecom
Coil Insulation -
Series ASX
Operate Time 5 ms
Contact Material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Coil Voltage 24VDC
Mfr Panasonic Electric Works
Must Operate Voltage 19.2 VDC