PUI Audio, Inc.
제품 번호:
AT-0927-TT-2-R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER MAGNETIC 3V 9MM TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.71
$1.71
10
$1.4174
$14.174
25
$1.31024
$32.756
40
$1.232388
$49.29552
100
$1.157005
$115.7005
500
$0.99313
$496.565
1000
$0.947986
$947.986
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Input Type | Peak-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.165" (4.20mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 3 V |
| Current - Supply | 70mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.354" Dia (9.00mm) |
| Voltage Range | 2 ~ 4V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | AT |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 86dB @ 3V, 10cm |
| Technology | Electromechanical/Magnetic |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 2.73kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |