PUI Audio, Inc.
제품 번호:
AT-3046-TT-R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER PIEZO 10V 30MM TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.064
$1.064
10
$0.8892
$8.892
25
$0.82308
$20.577
40
$0.774725
$30.989
100
$0.727985
$72.7985
500
$0.626354
$313.177
1000
$0.585523
$585.523
4900
$0.573781
$2811.5269
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Input Type | Peak-Peak Signal |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.295" (7.50mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Current - Supply | 5mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Voltage Range | 1 ~ 30V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | AT |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 95dB @ 10V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Operating Mode | - |
| Frequency | 4.6kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |