AT-K-S-26-8-B/25
Assmann WSW Components
제품 번호:
AT-K-S-26-8-B/25
설명:
CABLE MOD FLAT 8COND BLACK 25'
사용자 가이드
Operating Temperature -
Length - Coil Retracted -
Coil Diameter -
Cable Type Straight
Cable Width 0.346" (8.80mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Series -
Length 25.0' (7.62m)
Cable Height 0.097" (2.46mm)