Amphenol Sine Systems Corp
제품 번호:
AT13-12PA-BM04
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HEADER R/A 12POS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.6845
$15.6845
10
$13.90135
$139.0135
25
$13.36688
$334.172
40
$12.832362
$513.29448
100
$12.119435
$1211.9435
300
$11.050086
$3315.0258
500
$10.337178
$5168.589
1000
$9.481684
$9481.684
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation Height | 1.390" (35.30mm) |
| Ingress Protection | IP67 |
| Voltage Rating | 250V |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Current Rating (Amps) | 13A |
| Contact Type | Male Pin |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Amphenol Sine Systems Corp |
| Style | Board to Cable/Wire |
| Features | Board Guide, Mating Flange, Mounting Flange, Potting Wall |
| Pitch - Mating | - |
| Contact Length - Mating | - |
| Contact Finish - Mating | Tin |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Applications | Automotive, Industrial |
| Number of Positions | 12 |
| Termination | Solder |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Contact Finish Thickness - Post | - |
| Insulation Material | Thermoplastic |
| Series | BoardLock™ AT |
| Contact Shape | Circular |
| Row Spacing - Mating | 0.250" (6.35mm) |
| Insulation Color | Gray |
| Contact Finish - Post | Tin |
| Contact Length - Post | 0.122" (3.10mm) |
| Number of Positions Loaded | All |
| Shrouding | Shrouded - 4 Wall |
| Mated Stacking Heights | - |
| Package | Tray |
| Overall Contact Length | - |
| Base Product Number | AT13 |