Microchip Technology
제품 번호:
AT28HC256F-90FM/883
제조업체:
패키지:
28-FlatPack, Ceramic Bottom-Brazed
배치:
-
설명:
IC EEPROM 256KBIT PAR 28FLATPK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$252.2535
$252.2535
25
$242.81202
$6070.3005
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TC) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 32K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 28-FlatPack, Ceramic Bottom-Brazed |
| Series | - |
| Access Time | 90 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 3ms |
| Memory Size | 256Kbit |
| Package / Case | 28-CFlatPack |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Package | Tube |
| Memory Format | EEPROM |
| Base Product Number | AT28HC256 |