Amphenol Sine Systems Corp
제품 번호:
ATF13-08PA-BM13
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOARD MOUNT HEADER, RIGHT ANGLE,
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.6115
$10.6115
10
$9.5532
$95.532
25
$8.99954
$224.9885
50
$8.76888
$438.444
100
$8.538125
$853.8125
250
$7.615086
$1903.7715
500
$7.153557
$3576.7785
1000
$6.32282
$6322.82
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation Height | 0.917" (23.29mm) |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 250VDC |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Current Rating (Amps) | 13A |
| Contact Type | Male Pin |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Amphenol Sine Systems Corp |
| Style | Board to Cable/Wire |
| Features | Mounting Flange |
| Pitch - Mating | - |
| Contact Length - Mating | - |
| Contact Finish - Mating | Tin |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Applications | Automotive, General Purpose, Industrial |
| Number of Positions | 8 |
| Termination | Solder |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Contact Finish Thickness - Post | - |
| Insulation Material | Thermoplastic |
| Series | BoardLock™ AT |
| Contact Shape | Circular |
| Row Spacing - Mating | - |
| Insulation Color | Gray |
| Contact Finish - Post | Tin |
| Contact Length - Post | 0.120" (3.05mm) |
| Number of Positions Loaded | All |
| Shrouding | Shrouded - 4 Wall |
| Mated Stacking Heights | - |
| Package | Bulk |
| Overall Contact Length | - |
| Base Product Number | ATF13 |