Microchip Technology
제품 번호:
ATF1502AS-7JX44
제조업체:
패키지:
44-PLCC (16.6x16.6)
배치:
-
설명:
IC CPLD 32MC 7.5NS 44PLCC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.401
$3.401
25
$3.17148
$79.287
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Voltage Supply - Internal | 4.75V ~ 5.25V |
| Number of I/O | 32 |
| Programmable Type | In System Programmable (min 10K program/erase cycles) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 44-PLCC (16.6x16.6) |
| Number of Macrocells | 32 |
| Series | ATF15xx |
| Package / Case | 44-LCC (J-Lead) |
| Mfr | Microchip Technology |
| Delay Time tpd(1) Max | 7.5 ns |
| Package | Tube |
| Base Product Number | ATF1502 |