Amphenol Sine Systems Corp
제품 번호:
ATP13-2P-BM02BLK
패키지:
-
배치:
-
설명:
2 POSITION 90DEG PCB FLANGE MNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.7795
$15.7795
10
$13.67335
$136.7335
25
$12.9599
$323.9975
50
$12.77199
$638.5995
100
$11.26928
$1126.928
250
$10.51802
$2629.505
500
$10.292661
$5146.3305
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation Height | 1.224" (31.10mm) |
| Ingress Protection | IP67 |
| Voltage Rating | 250V |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Current Rating (Amps) | 25A |
| Contact Type | Male Pin |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Amphenol Sine Systems Corp |
| Style | Board to Cable/Wire |
| Features | Board Lock, Mounting Flange, Potting Wall, Sealed |
| Pitch - Mating | 0.264" (6.71mm) |
| Contact Length - Mating | - |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 1 |
| Applications | - |
| Number of Positions | 2 |
| Termination | Solder |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Contact Finish Thickness - Post | - |
| Insulation Material | Thermoplastic |
| Series | BoardLock™ ATP |
| Contact Shape | Circular |
| Row Spacing - Mating | - |
| Insulation Color | Black |
| Contact Finish - Post | Gold |
| Contact Length - Post | 0.146" (3.70mm) |
| Number of Positions Loaded | All |
| Shrouding | Shrouded - 4 Wall |
| Mated Stacking Heights | - |
| Package | Bulk |
| Overall Contact Length | - |
| Base Product Number | ATP13-2P |