C&K
제품 번호:
ATPS19SL5612M2SA04G
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
R+PO, GRE, 12V, D SHA, SPST, MOM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.318
$21.318
10
$19.3629
$193.629
25
$18.49232
$462.308
40
$17.51325
$700.53
80
$16.860724
$1348.85792
240
$15.772888
$3785.49312
440
$13.462688
$5923.58272
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | LED, Green |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 19.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 2A (DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 12 VDC |
| Series | ATPS19 |
| Type | Anti-Vandal, Illuminated |
| Voltage Rating - DC | 36 V |
| Switch Function | Off-Mom |
| Electrical Life | 200,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | ATPS19SL |
| Color - Actuator/Cap | Silver |