CTS-Frequency Controls
제품 번호:
ATS080B-E
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2375
$0.2375
10
$0.1995
$1.995
50
$0.17917
$8.9585
100
$0.159315
$15.9315
500
$0.151354
$75.677
1000
$0.127452
$127.452
2500
$0.119491
$298.7275
5000
$0.115501
$577.505
10000
$0.11152
$1115.2
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.427" L x 0.177" W (10.85mm x 4.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Series | ATS |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49/US |
| Mfr | CTS-Frequency Controls |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 8 MHz |
| Package | Bulk |