Bud Industries
제품 번호:
ATX-10515
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
JUNCTION BOX ALUM 10.24"LX6.3"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$244.055
$244.055
10
$203.39595
$2033.9595
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 64.5in² (416cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 10.236" L x 6.299" W (260.00mm x 160.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 4.6 lbs (2.1 kg) |
| Ratings | IP66 |
| Thickness | 0.157" (4.00mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | ATX |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Junction Box |
| Features | PCB Supports, Sealing Gasket |
| Height | 3.543" (90.00mm) |
| Package | Bulk |