Abracon LLC
제품 번호:
ATXK-H14-D-32.768KHZ-E50-T3
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
XTAL OSC TCXO 32.768KHZ CMOS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.667
$3.667
10
$3.4922
$34.922
50
$3.31797
$165.8985
100
$2.968655
$296.8655
500
$2.794064
$1397.032
1000
$2.444806
$2444.806
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 1µA |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Frequency Stability | ±5ppm |
| Current - Supply (Max) | 2µA |
| Size / Dimension | 0.085" L x 0.053" W (2.15mm x 1.35mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Function | Enable/Disable |
| Series | ATXK-H14 |
| Type | TCXO |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 1.8V |
| Output | CMOS |
| Mfr | Abracon LLC |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |