International Rectifier
제품 번호:
AUIRS2110STR
제조업체:
패키지:
16-SOIC
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
HIGH AND LOW-SIDE DRIVER
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Number of Drivers | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 20V |
| Mfr | International Rectifier |
| Channel Type | Independent |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 500 V |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | AUIRS2110 |